Vali Güvençer’den Salihli turu

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Salihli’de Kaymakamlık, GEMA Vakfı ve Çiftçi Malları Koruma Birliğini ziyaret etti.Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Salihli’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Vali Güvençer, Kaymakamlık önünde Manisa...

Manisa 25.10.2016, 18:29
Vali Güvençer’den Salihli turu
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Salihli’de Kaymakamlık, GEMA Vakfı ve Çiftçi Malları Koruma Birliğini ziyaret etti.
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Salihli’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Vali Güvençer, Kaymakamlık önünde Manisa Vali Yardımcısı Salihli Kaymakam Vekili Abdurraman Koçoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Alşen, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek, Nüfus Müdürü Asım Güven, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Harun Erdoğan ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cemal Şengül tarafından karşılandı. Ziyaret anısında Vali Güvençer’e, Kaymakam Vekili Koçoğlu tarafından çiçek takdim edildi.
Vali Güvençer sırasıyla, Salihli Merkez Çiftçi Malları Koruma Dairesi Başkanı Sadri Ergil, Gediz Havzası Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma, Çevre ve Kalkınma Vakfı (GEMA) Başkanı Şener Kilimcigöldelioğlu’nu ziyaret etti. GEMA Vakfı ile ortak çalışmalar içerisinde olacaklarını vurgulayan Vali Güvençer “Türkiye, bunca sıkıntıya rağmen ayakta kalabiliyorsa, bunu iç dinamiklerine borçludur. Bu dinamiklerden bir tanesi de sizlersiniz. Dolayısıyla sizlerin hissiyatınıza tercüman olmak, duygularınızı gözetmek durumundayım” dedi.
Vakfın 1980 yılında kum ocaklarının Gediz havzasına verdiği zararı önlemek için kurulduğuna dikkat çeken GEMA Vakfı Başkanı Şener Kilimcigöldelioğlu, Vali Güvençer’e vakfın çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.
Yorumlar (0)
23°
açık