Vali Güvençer İl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, kurum ziyaretleri kapsamında İl Halk Sağlığı Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.Manisa İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Engin Yıldırım ve müdür yardımcıları tarafından...

Vali Güvençer İl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, kurum ziyaretleri kapsamında İl Halk Sağlığı Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Manisa İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Engin Yıldırım ve müdür yardımcıları tarafından karşılanan Vali Hakan Güvençer Halk Sağlığı Müdürlüğü binasını gezerek yeni inşaatın durumu ile bilgi aldı.
Birimleri gezerek personeli de ziyaret eden ve yaptıkları iş ve işlemleri hakkında bilgi alan Vali Güvençer, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Kurumu gezdiği sırada evde sağlık hizmetlerinden yararlanan hasta yakını Nurcan Aydemir ile karşılaşan Vali Güvençer, hasta yakını Aydemir’in verilen hizmetten duydukları memnuniyet nedeniyle teşekkür etmeye geldiğini öğrendi. Sağlık hizmetlerinin zamanında ve eksiksiz olarak ulaştırılmasının önemli olduğunu belirten Vali Güvençer, vatandaşların sağlık hizmetlerinden memnuniyet duymasından mutlu olduğunu, hizmet alanların teşekkür etmesinin de çalışan personelin çalışma arzusunu arttıracağını kaydetti.
Yapılan çalışmalar ile yeni projeler hakkında Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e sunum eşliğinde bilgi veren Manisa İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Engin Yıldırım, gereksiz ilaç ve antibiyotik kullanımının önüne geçmeyi amaçlayan antijen testleri ve Manisa Halk Sağlığı Müdürlüğünün uygulamaya başlayacağı Sağlık Bakanlığı projelerini anlattı.
Vali Güvençer sağlık hizmetlerinin son yıllarda büyük bir aşama kaydettiğini belirterek, “Verilen hizmetten vatandaşın memnun olması takdire şayan. Samimi bir gayret ile çalışıyor olmanızdan dolayı teşekkür ediyor, yeni başladığınız görevinizin de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
YORUM EKLE