Uncubozköy’ün içme suyu sistemi yenilendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su Ve Kanalizasyon İdaresi (maski) Genel Müdürlüğü, Uncubozköy Mahallesine İçme Suyu Temin Eden Tesiste Bulunan Pompanın Kullanım Ömrünü Tamamlaması Üzerine Çalişma Yaparak Değişimini Gerçekleştirdi. 10 Yıllık Motopompun Yenisiyle Değiştirilmesiyle Birlikte, Mahalleye Daha Kesintisiz Ve Kaliteli İçme Suyu Sağlandı.

Uncubozköy’ün içme suyu sistemi yenilendi

Son dakika İzmir haberi..: Selçuk’tan İzmir istikametine hareket eden tren raylarda yaşanan bir sorun nedeniyle durduruldu.

Olay, bugün akşam saatlerinde Selçuk İZBAN İstasyonu yakınında meydana geldi. Raylardaki makasta henüz bilinmeyen bir nedenle yaşanan arıza nedeniyle Selçuk- İzmir seferini yapan İZBAN treni aniden durdu.

Olay nedeniyle kısa bir an panik yaşayan yolcular, ardından İZBAN görevlilerinin yönlendirmesiyle otobüslere aktarılarak yolculuklarına devam etti.

Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, TCDD ekipleri makastaki arızayı gidermek için çalışma başlattı.

Durumu öğrenince olay yerine gelerek bilgi alan Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıca, "Makastaki bir arıza nedeniyle yolcular farklı bir trene aktarıldı. Olmaması gereken bir durum. Neyse ki kimseye bir şey olmamış" dedi.

YORUM EKLE