Ülkücü İşçilerden birliktelik mesajı

Manisa’nın Salihli İlçesindeki Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Recep Gökhan Şahin Ve Yönetimi, Mhp Salihli İlçe Başkanlığına Atanarak, Yeni Yönetim Kurulunu Oluşturup Göreve Başlayan Mehmet Akın Ve Yönetim Kuruluna Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunup, Çalişmalarinda Başarılar Diledi.

Ülkücü İşçilerden birliktelik mesajı
Ülkücü İşçiler Derneği Salihli Şube Başkanı Recep Gökhan Şahin ve yönetimi, MHP Salihli İlçe Başkanlığına atanarak, yeni yönetim kurulunu oluşturup göreve başlayan Mehmet Akın ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunup, çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaretinde birlik ve beraberlik mesajı veren Şahin, Ülkücü İşçiler Derneği olarak her daim MHP Salihli İlçe Teşkilatının yanında olduklarını söyledi.
Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Salihli Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Recep Gökhan Şahin ve yönetimine teşekkür eden MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın ise Türkiye’nin kritik günlerden geçtiğini ifade ederek “Her ülküdaşımızla birlikte kenetlenerek, partimiz ve Salihli için, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayıp, gece ve gündüz durmadan çalışacağız” dedi. - Ege Haber
YORUM EKLE
EURO

7.3524

DOLAR

6.2610

BİST

97988

ALTIN

242.624

20°  
HABERLER