Türk Kadınlar Birliği’nden büyükşehire ziyaret

Türk Kadınlar Birliği Manisa Şubesi Yönetim Kurulu, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Yönetim Kurulu Başkanı Sevgi Şanlı, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile Türk Kadınlar Birliği’nin Manisa’da güzel...

Türk Kadınlar Birliği’nden büyükşehire ziyaret
Türk Kadınlar Birliği Manisa Şubesi Yönetim Kurulu, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Yönetim Kurulu Başkanı Sevgi Şanlı, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile Türk Kadınlar Birliği’nin Manisa’da güzel projelere imza atacağını söyledi.
Türk Kadınlar Birliği Manisa Şube Başkanı Sevgi Şanlı ve yönetim kurulu üyeleri Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Heyeti ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, makamında ağırladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin sivil toplum kuruluşları ile her zaman işbirliği içerisinde olduğunu ve bu işbirliğinin Manisa’ya değer katan projeler kazandırdığının altını çizen Ustamehmetoğlu, bundan sonraki süreçte de Manisa için Türk Kadınlar Birliği’ne destek olacağını söyledi.
“Manisa’da güzel işlere imza atacağız”
Türk Kadınlar Birliği’nin Büyükşehir Belediyesi’nde ikinci ziyareti Manisa Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü’ne oldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Güzgülü, Büyükşehir Belediyesi’nin kadınların toplum hayatındaki yerini geliştirmek için her projenin içerisinde olacağını dile getirdi. Türk Kadınlar Birliği Manisa Şube Başkanı Sevgi Şanlı da kendilerini konuk eden Manisa Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti ve bu birlikteliğin Manisa’da güzel projelerin ortaya çıkmasına vesile olacağına inancının tam olduğunu söyledi.
YORUM EKLE