Turgutlu’da okul bahçelerine düzenleme

Eğitim kurumlarının eksiklerine yönelik çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi, bu kapsamda Şehit Abdullah Tayyip Olçok Ortaokulu bahçesinin zeminine kilit parke taşı döşedi.Turgutlu Belediyesi eğitim kurumlarına verdiği desteği...

Turgutlu’da okul bahçelerine düzenleme

Eğitim kurumlarının eksiklerine yönelik çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi, bu kapsamda Şehit Abdullah Tayyip Olçok Ortaokulu bahçesinin zeminine kilit parke taşı döşedi.

Turgutlu Belediyesi eğitim kurumlarına verdiği desteği tüm hızıyla sürdürüyor. Eğitim kurumlarını eksiklerine yönelik çalışmalar devam ederken bu kapsamda Şehit Abdullah Tayyip Olçok Ortaokulu bahçesine bin 500 metrekare parke taşı döşemesi yapıldı. Öğrencilerin daha sağlıklı bir şekilde bahçeyi kullanmalarını sağladıkları için mutlu olduğunu belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından yürütülen çalışmalarda Şehit Abdullah Tayyip Olçok Ortaokulu bahçesine bin 500 metrekare parke taşı döşeme çalışmasını gerçekleştirdik. Bu sayede hem öğrencilerimiz hem öğretmenlerimiz okul bahçesinde daha sağlıklı bir şekilde vakit geçirecekler. Okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olsun”dedi. Okul Müdürü Mehmet Taşçı da Belediye Başkanı Turgay Şirin’e desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini dile getirdi.
YORUM EKLE