Turgutlu Belediyesinden Urganlıspor Tesisleri’ne destek

Turgutlu Belediyesi, spora ve sporcuya verdiği tam desteğiyle spor camiasının gönlünü fethederken, Urganlı Mahallesinde yer alan spor tesisinin ihtiyaç duyduğu yedek ve antrenör kulübelerini de karşıladı.Geçtiğimiz aylarda Urganlıspor Tesisleri’nde...

Manisa 24.10.2016, 15:12
Turgutlu Belediyesinden Urganlıspor Tesisleri’ne destek
Turgutlu Belediyesi, spora ve sporcuya verdiği tam desteğiyle spor camiasının gönlünü fethederken, Urganlı Mahallesinde yer alan spor tesisinin ihtiyaç duyduğu yedek ve antrenör kulübelerini de karşıladı.
Geçtiğimiz aylarda Urganlıspor Tesisleri’nde gerçekleştirdiği çalışmayla mahalleli gençlerin önünü açan Turgutlu Belediyesi, sahanın en önemli ihtiyaçlarından biri olan yedek ve antrenör kulübelerini de karşılayarak hizmete sundu. Mahallenin tek spor tesisi olan, ancak yıllardır atıl durumda kaldığından dolayı spor yapmaya elverişsiz olan spor tesisi Turgutlu Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü çalışmalarla modern ve kullanılabilir bir hale getirdiklerini söyleyen Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Konu, spor olduğu zaman gençlerimizin önünü açacak her türlü hizmeti imkanlarımız dahilinde yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylarda duşlarından soyunma odalarına, dış cepheden sahaya kadar tüm alanlarını sil baştan yenilediğimiz ve yeni yüzüyle hizmete sunduğumuz tesisimize 12’şer kişilik 2, 4 kişilik 1 adet kulübe yaptık. Sahamızın da periyodik bakımlarını yapmaya devam ediyoruz. Süper Amatör 1. Lig’de mücadele eden Urganlıspor’umuza başarılı antrenmanlar ve başarılı bir sezon diliyorum” dedi.
Yorumlar (0)
23°
açık