Spor kulüpleri için validen destek istediler

Manisa Ayn-ı Ali Spor Kulübü Başkanı Enis Sağman, kulüp bünyesinde spor yapan gençlerle birlikte Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti.Ziyarette kulüpleri hakkında Vali Güvençer’e bilgi veren Başkan Sağman, çocukları ve...

Spor kulüpleri için validen destek istediler
Manisa Ayn-ı Ali Spor Kulübü Başkanı Enis Sağman, kulüp bünyesinde spor yapan gençlerle birlikte Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti.
Ziyarette kulüpleri hakkında Vali Güvençer’e bilgi veren Başkan Sağman, çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan korumak amacıyla kurdukları kulüpte çeşitli yaş gruplarından 80 civarında sporcu bulunduğunu söyledi. Yeni kurulan bir kulüp olması nedeniyle bazı eksikleri olduğunu, hayırseverlerden çeşitli destekler gördüklerini belirten Başkan Sağman, Vali Güvençer’den kulübün ihtiyaç ve sorunlarının çözümü için yardımcı olmasını istedi.
Ziyaret için memnuniyetini dile getirerek teşekkür eden Vali Güvençer de sporun gençler için büyük önemi bulunduğunu, böyle güzel amaçlarla bir araya gelinmesinden memnun olduğunu söyledi. Vali Güvençer, kulübün ülkemizin geleceğinde büyük sporcuların yetişmesine temel olmasını arzu ettiğini, sorunlarının çözümü için destek olmaya çalışacağını ifade edip çalışmalarında başarılar diledi.
YORUM EKLE