Son dakika! Manisa'ya şehit ateşi düştü!

Resulayn'da Suriye'nin doğusuna ülkeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlattığı Barış Pınarı Harekatı'nda Tel Abyad kentine sınır olan Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine havan mermisi düşmesi üzerine Manisa'nın Salihli ilçesinden şehit olan Gelir Uzman Yardımcısı Cihan Güneş 'in acı haberi baba ocağına ulaştı.

Manisa 10.10.2019, 19:00 10.10.2019, 21:27
Son dakika! Manisa'ya şehit ateşi düştü!

Suriye'nin doğusuna ülkeye barış ve huzuru getirmek amacıyla Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasının ardından Tel Abyad kentine sınır olan Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine havan mermisi düşmesi sonucu şehit olan Gelir Uzman Yardımcısı Cihan Güneş'in acı haberi Manisa'nın Salihli ilçesindeki baba evine ulaştı.

ACI HABER AİLEYE VERİLDİ
Akçakale ilçesine havan mermisi düşmesi sonucu şehit olan Gelir Uzman Yardımcısı Cihan Güneş'in acı haberi, Salihli ilçesindeki ailesine Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Alşen, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Adil Oral Vergi Dairesi Müdürü Talip Kara ve İlçe Müftüsü Adem Karakelebek tarafından verildi. Öte yandan şehit olan Güneş'in bekar olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)