SGK’dan Başkan Ergün’e ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sosyal Güvenlik Kurumu Manisa İl Müdürlüğü Görevine Atanan Yavuz Kurt’u Makamında Ağırladı. İl Müdürü Yavuz Kurt’a Ziyareti Nedeniyle Teşekkür Eden Başkan Ergün, Yeni Görevinin Hayırlı Olmasını Temenni Etti.

SGK’dan Başkan Ergün’e ziyaret
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sosyal Güvenlik Kurumu Manisa İl Müdürlüğü görevine atanan Yavuz Kurt’u makamında ağırladı. İl Müdürü Yavuz Kurt’a ziyareti nedeniyle teşekkür eden Başkan Ergün, yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti.
Sosyal Güvenlik Kurumu Manisa İl Müdürlüğü görevine atanan Yavuz Kurt, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ziyarette bulundu. Daha önce Sosyal Güvenlik Kurumu’nda Başmüfettiş olarak görev yaptığını belirten İl Müdürü Yavuz Kurt, “Kuruma yabancı değilim. İzmir Grup Başkanlığı’nda görevliydim. Zaten Manisa’nın bir çocuğuyuz. Manisa’dan hiç ikametimi terk etmedim. Bu görev bize tevdi edildi iki gün önce de göreve başladık. SGK malum teknik bir kurum. Vatandaşa çok da dokunan bir kurum. Bu konuda etkin verimli ve süratli çalışan bir kurum olmamız çok önemli. Bizim performansımızın kilidini bu açıyor. Bu noktada sizin yardımlarınızı, desteğinizi çok önemsiyorum. Çok kıymetli bir Belediye Başkanımızsınız. Sizin destekleriniz ve vizyonunuz bize de inşallah anahtar olacak. Sizin bu konuda tavsiyelerinizi baş tacı ederiz” dedi.
“Her zaman destek olmaya çalışırız”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Yaklaşık 7,5 yılı geride bıraktık. Bu süre içerisinde de tüm kamu kurumları, tüm odalar ve dernekler hepimiz hizmet ediyoruz. Bu makamlar gelip geçici makamlar. Geride hoş seda bırakabiliyorsak o anılacak. Bulunduğumuz makamlarda da vatandaşa hizmet etme noktasında ortak çalışmalarla neleri yapabileceğimiz konusunda güzel ilişkilerimizi bütün kurumlarla hep iyi yürüttük. SGK noktasında da bugüne kadar hiçbir sorunumuz olmadı. SGK’nın düzenli bir mükellefiyiz. Bunun dışında insanlarımıza sosyal amaçlı olarak birlikte yapılabilecek çalışmaların da içerisinde oluruz. Projeler, görüşler olursa da bugüne kadar olduğu gibi her zaman destek olmaya çalışırız” diye konuştu.
YORUM EKLE