Şehzadeler’in ‘Bir Yastıkta Yarım Asır’ Projesi devam ediyor

Şehzadeler Belediyesi başlatmış olduğu ‘Bir Yastıkta Yarım Asır’ projesi kapsamında, Şehzadeler ilçesindeki 50 yıl ve üzeri evli çiftleri ziyaret etmeye devam ediyor. Proje kapsamında bugüne kadar 80 çiftin ziyaret edildiğini ifade eden...

Şehzadeler’in ‘Bir Yastıkta Yarım Asır’ Projesi devam ediyor
Şehzadeler Belediyesi başlatmış olduğu ‘Bir Yastıkta Yarım Asır’ projesi kapsamında, Şehzadeler ilçesindeki 50 yıl ve üzeri evli çiftleri ziyaret etmeye devam ediyor. Proje kapsamında bugüne kadar 80 çiftin ziyaret edildiğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, proje kapsamında ilçe genelindeki tespit edilen 480 çiftin ziyaret edileceğini belirtti.
Şehzadeler Belediyesi geçtiğimiz ay başlatmış olduğu ‘Bir Yastıkta Yarım Asır’ projesi kapsamında 50 yıl ve üzeri evli çiftleri ziyaret etmeye devam ediyor. Şehzadeler ilçesinde 480 tane 50 yıl ve üzeri evli çiftin olduğunu ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Geçtiğimiz ay başlattığımız ‘Bir Yastıkta Yarım Asır’ Projemiz kapsamında Kent Konseyi Kadın Meclisimiz Şehzadeler’deki 480 evli çiftimizi ziyaret edecekler. Bu bağlamda geçtiğimiz ay başlayan ziyaretlerimiz kapsamında 80 çiftimiz ziyaret edilmiş ve kendilerine Belediyemizin hediyeleri takdim edilmiştir. Gelecek nesillerimize örnek olması amacı ile bu projemizi sürdüreceğiz. Arkadaşlarımız gittikleri her yerde çiftlerimizin ilk günkü sevgi ve muhabbetlerine şahit oluyorlar. Rabbim tüm çiftlerimize ömür boyu mutluluklar versin.” dedi.
YORUM EKLE