Şehzadeler Belediyesinin Eğitime Desteği Sürecek

Vicdan Karaosmanoğlu İlkokulunda Belediye’Nin Yaptığı Çalışmaları İnceleyen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Eğitime Verdikleri Desteğin Süreceğini İfade Etti

Manisa 12.01.2015, 23:51 18.02.2015, 22:59
Şehzadeler Belediyesinin Eğitime Desteği Sürecek

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Vicdan Karaosmanoğlu İlkokulu okul aile birliğinin düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Belediye olarak okulda yapılan çalışmaları da inceleyen Başkan Çelik, eğitime desteğin süreceğini ifade etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Vicdan Karaosmanoğlu ilkokulu okul aile birliğinin vermiş olduğu kahvaltı programına katıldı. Programa Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e, Başkan Yardımcıları Ulus Kotluca, İsmail Önal, Belediye Meclis Üyesi Asiye Zurnacı, İl Milli eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Müdür Yardımcısı Hilmi Polat, Okul Müdürü Muhammed Kemal Bayar ve okul aile birliği üyeleri katıldı.

Vicdan Karaosmanoğlu ilkokulunda belediyenin yaptığı çalışmaları inceleyen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik eğitime verdikleri desteğin süreceğini ifade etti. Vicdan Karaosmanoğlu ilkokulunda tadilat, iç cephe boyası ve öğrencilerin kullandığı tuvaletlerin tadilatlarının yapıldığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Okulumuzun durumu ile bize ilk talep geldiğinde teknik ekiplerimiz gerekli incelemeleri yaparak eksikliklerin giderilmesi için çalışma başlattılar. Yapılan inceleme neticesinde de okulumuz iç cephesinde tadilat ve boyama işlerini bitirdik. Tuvaletlerinde onarımını yaptık. Bu gün itibarı ile okulumuz eskisinden daha güzel bir görünüme kavuşmuştur. Bu gün bizleri burada misafir eden okul aile birliğimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
23°
açık