Şehzadeler Belediyesi yol sorununu çözüme kavuşturuyor

Şehzadeler Belediyesi Turgut Özal Mahallesi Güven Küme evlerinin uzun yıllardır süren yol sorununu çözüme kavuşturuyor.Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Turgut Özal Mahallesi, Güven küme evlerinin uzun yıllardır süren yol...

Şehzadeler Belediyesi yol sorununu çözüme kavuşturuyor
Şehzadeler Belediyesi Turgut Özal Mahallesi Güven Küme evlerinin uzun yıllardır süren yol sorununu çözüme kavuşturuyor.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Turgut Özal Mahallesi, Güven küme evlerinin uzun yıllardır süren yol sorununu çözüme kavuşturdu. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Turgut Özal Mahallesinde başlayan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. İncelemeler esnasında Başkan Çelik’e Başkan Yardımcıları Bilal Demir, İsmail Önal ve Mahalle Muhtarı İsmet Bakşi eşlik ettiler. Güven küme evleri yolunun yıllardır yapılmayı beklediğini ifade eden Başkan Çelik “Turgut Özal Mahallemizde Belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları yerinde inceliyoruz. Turgut Özal Mahallemizde uzun yıllardır yapılmayı beklenen 1300 metrelik bir yolun asfaltlama çalışmasını yapıyoruz ki burada yaşayan vatandaşlarımız, tozdan ve çamurdan kurtulsunlar diye. Yapılan çalışmaları takip ediyor ve yerinde inceliyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak tüm mahallelerimizde olduğu gibi Turgut Özal Mahallemizde de çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Yolun yapılması noktasında uzun yıllar uğraş verdiklerini ifade eden Turgut Özal Mahalle Muhtarı İsmet Bakşi “Mahallemize yapmış olduğu tüm hizmetler nedeni ile Şehzadeler Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik ve Belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Değerli Başkanımızın da belirttiği gibi mahallemizde ki bu alanın asfaltlanması için uzun yıllar büyük uğraş vermiştik. Bu yolun asfaltlanması bugün Şehzadeler Belediyesine nasip oldu. Tüm mahallem adına çok teşekkür ediyorum. Mahallemizde bulunana diğer eksikliklerinde aynı şekilde giderileceğine inanıyorum. Vatandaşımız mahallelerde ki sorunların hemen giderilmesini istiyor ancak biliyoruz ki bu tür konular biraz süreç gerektiren konulardır. Mahallemizde ki bu yol sorunun çözülmesinde büyük katkıları olan değerli başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE