Sarıgöl’de caddeler modernleşiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl Belediyesi İşbirliği İle Halis Selçuk Caddesi’nde Asfalt Öncesi Dolgu Çalişmasina Başladı.

Sarıgöl’de caddeler modernleşiyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile Halis Selçuk Caddesi’nde asfalt öncesi dolgu çalışmasına başladı.
İl genelinde asfalt çalışmalarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile Sarıgöl’ün Halis Selçuk Caddesi’nde asfalt öncesi dolgu çalışmasına başladı. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, mahallede sıcak asfalt çalışması öncesinde dolgu çalışmasına başladı. Sarıgöl’ü adeta yeni bir kent haline getirmek için çalışmalara devam ettiklerini belirten Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Şube Müdürü Fevzi Demir, “Sarıgöl’ün yollarını adeta yeniden yapan Büyükşehir Belediyesi, ilçenin birçok noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Amacımız Sarıgöl’ün yollarını daha sağlam ve modern hale getirmektir. Çalışmaların tamamlanmasıyla ulaşımda sorun kalmayacak” diye konuştu.
YORUM EKLE