Sarıgöl Mesleki Teknik Anadolu Lisesinden aşure günü

Sarıgöl Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde görev yapan okul idaresi, öğretmenler ve personelin katkılarıyla geleneksel aşure günü etkinliği yapıldı.Sarıgöl Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Bahçesinde düzenlenen aşure gününe Sarıgöl Kaymakamı...

Manisa 26.10.2016, 11:57
Sarıgöl Mesleki Teknik Anadolu Lisesinden aşure günü
Sarıgöl Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde görev yapan okul idaresi, öğretmenler ve personelin katkılarıyla geleneksel aşure günü etkinliği yapıldı.
Sarıgöl Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Bahçesinde düzenlenen aşure gününe Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muzaffer Bozkurt, Sarıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Mehmet Karaduman, İlçe Tarım-Gıda ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Toy, daire amirleri ve Sarıgöl AK Parti İlçe Başkanı Muhammet Toy ve öğrenciler katıldı.
Okulda 500 kişilik olarak hazırlanan aşure öğrencilere ve davetlilere ikram edildi. Sarıgöl Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Aycan yaptığı açıklamada, "Okulumuz her yıl geleneksel olarak aşure günü düzenlemekte. Öğrencilerimize ve davetlilere ikram edilen aşureyi okulumuz çalışanlarının katkıları ile yapılmaktadır. Bu gelenek okulumuzda her yıl yapılmaya devam edecek." dedi.
Yorumlar (0)
23°
açık