Saraçlar Mahallesi’nde altyapı çalışmaları başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Kula Saraçlar Mahallesi’nde tamamlanan kanalizasyon çalışmalarının ardından, mahallenin içme suyu altyapısını da yenilemeye başladı.MASKİ Genel...

Manisa 31.10.2016, 13:36
Saraçlar Mahallesi’nde altyapı çalışmaları başladı
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Kula Saraçlar Mahallesi’nde tamamlanan kanalizasyon çalışmalarının ardından, mahallenin içme suyu altyapısını da yenilemeye başladı.
MASKİ Genel Müdürlüğü, 17 ilçede sürdürdüğü altyapı çalışmalarıyla yıllardır kullanımda olan eski hatları ve beraberindeki sorunları ortadan kaldırmaya devam ediyor. Kula ilçesine bağlı Saraçlar Mahallesi’nin 5 bin 370 metrelik kanalizasyon hattını yenileyen MASKİ, içme suyu çalışmalarına da start verdi. MASKİ ekipleri başlattıkları çalışmalarla mahallenin 6 bin 558 metre uzunluğundaki içme suyu altyapısını tamamen yeniliyor. MASKİ’nin mahallede yürüttüğü çalışmaları Büyükşehir Belediyesi Kula Koordinatörü Önder Baştürk ve MASKİ ilçe Sorumlusu Adem Zobudoğuş da yakından takip ederek, mahallede incelemelerde bulundular. Çalışmalar tamamlandığında Saraçlar sakinleri, uzun yıllar rahatlıkla kullanabilecekleri sağlam ve güvenli altyapı sistemine kavuşmuş olacaklar.
Yorumlar (0)
24°
açık