Salihli’de yeni sondaj kuyuları açıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Salihli’de başlattığı sondaj atağıyla merkezde yaşanan yetersiz su problemine son vermek için yeni sondaj kuyuları açtı.MASKİ Genel Müdürlüğü,...

Salihli’de yeni sondaj kuyuları açıldı
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Salihli’de başlattığı sondaj atağıyla merkezde yaşanan yetersiz su problemine son vermek için yeni sondaj kuyuları açtı.
MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçe merkezinde özellikle yaz aylarındaki kuraklık ve tarımsal sulamalar nedeniyle yetersiz gelen su sorununu çözüme kavuşturmak için Gümüşçayı mevkiinde 6 adet yeni sondaj kuyusu açtı. Yeni açılan 6 sondaj kuyusunu Manisa Büyükşehir Belediyesi meclis üyeleri Osman Vural ve Cevdet Zurnacı ile birlikte inceleyen Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren “Yeni açılan sondaj kuyuları 2017 yılında sisteme dahil edilecek. Sondaj kuyularının sisteme dahil edilmesinin ardından Salihli merkezde ikamet eden vatandaşlarımızın yazın yaşadıkları su sıkıntısı ortadan kaldırılmış olacak” dedi.
Koordinatör Ünveren, MASKİ Genel Müdürlüğü’nün ilçedeki bu tür yatırımlara devam edeceğini sözlerine ekledi.
YORUM EKLE