Salihli’de engellilerin yüzü gülüyor

Salihli Belediyesi, engelli vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Küçük yaşta rahatsızlık geçiren ve yürüyemeyen Hayriye Arık, Diyaliz Hastası Zeynep Ekrem, yürüyemeyen Zeynep Okumuş ile yine yürüyemeyen Özlem Türkmen’e...

Salihli’de engellilerin yüzü gülüyor
Salihli Belediyesi, engelli vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Küçük yaşta rahatsızlık geçiren ve yürüyemeyen Hayriye Arık, Diyaliz Hastası Zeynep Ekrem, yürüyemeyen Zeynep Okumuş ile yine yürüyemeyen Özlem Türkmen’e Salihli Belediyesi tarafından hediye edilen tekerlekli sandalye ile engeller ortadan kalktı.
Salihli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Sorumlusu İlknur Akgül tarafından teslim edilen tekerlekli sandalyeleri, Hayriye Arık’ın abisi Yusuf Arık, Özlem Türkmen’in annesi Nimet Bağıran, Zeynep Okumuş’un annesi İkbal Okumuş ve Zeynep Ekrem aldı. Sevinçlerini dile getiren aileler, belediyeye müracaat ederek tekerlekli sandalye talebinde bulunduklarını ve taleplerinin hemen karşılandığını söyledi. Engelli aile yakınları desteklerinden dolayı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür etti.

Karaoğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Öte yandan Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu ile Salihli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Sorumlusu İlknur Akgül, Cumhuriyet İlkokulu’nda göreve başlayan engelli Gamze Çimen’i ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
YORUM EKLE