Salihli Belediyespor BAL için hazırlanıyor

Manisa Mümin Özkasap Stadı’nda yarın oynanacak olan Yunusemre Belediyespor-Salihli Belediyespor karşılaşmasında kazanan BAL’a çıkacak, kaybeden yoluna Süper Amatör Küme’de devam edecek.Manisa Süper Amatör Küme B Grubunu şampiyon tamamlayan...

Salihli Belediyespor BAL için hazırlanıyor

Manisa Mümin Özkasap Stadı’nda yarın oynanacak olan Yunusemre Belediyespor-Salihli Belediyespor karşılaşmasında kazanan BAL’a çıkacak, kaybeden yoluna Süper Amatör Küme’de devam edecek.

Manisa Süper Amatör Küme B Grubunu şampiyon tamamlayan ve play-off son maçında Urganlıspor’a yenilerek BAL kapısından dönen Salihli Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9. Grupta mücadele eden ve ligi 9. sırada tamamlayan Yunusemre Belediyespor ile yarın play-out maçında karşı karşıya gelecek. Mümin Özkasap Stadı’nda oynanacak olan ve saat 15.00’da başlayacak karşılaşmada Salihli Belediyespor, 4 yıl önce düştüğü BAL’a geri çıkmak, Yunusemre Belediyespor ise ilk kez mücadele ettiği BAL’dan düşmemek için mücadele edecek.

Salihli Belediyespor ile Yunusemre Belediyespor play-out müsabakasında galip gelecek ekip, 2018-19 sezonunda BAL’da mücadele etme hakkı kazanacak, kaybeden ise Süper Amatör’de yoluna devam edecek. Ayrıca play-out karşılaşmanın normal süresi ve uzatma dakikaları eşitlikle sona ermesi halinde kazananı seri penaltı atışları belirleyecek.

Öte yandan Salihli Belediyespor’un adını BAL’a yazdırmak için son fırsatı olan play-out karşılaşmasına gitmek isteyen taraftarlar için ücretsiz otobüsler kaldırılacak. Otobüslerin Salihli Belediyesi önünden saat 13.15’de hareket edeceği öğrenildi.
YORUM EKLE