Salihli Belediyesi’nden çevre ve temizlik vergisi uyarısı

Salihli Belediyesi, 2018 yılına ait emlak ve işyerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi 1. taksitinin 31 Mayıs 2018 Perşembe günü mesai bitiminde sona ereceğini açıkladı.Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. taksit ödemeleri için vatandaşların hassasiyet...

Salihli Belediyesi’nden çevre ve temizlik vergisi uyarısı

Salihli Belediyesi, 2018 yılına ait emlak ve işyerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi 1. taksitinin 31 Mayıs 2018 Perşembe günü mesai bitiminde sona ereceğini açıkladı.

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. taksit ödemeleri için vatandaşların hassasiyet göstermeleri gerektiğini açıklayan Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Kaya, “1 Mart 2018 tarihinden itibaren tahsil edilmeye başlanan Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi için son ödeme tarihi 31 Mayıs Perşembe günü mesai bitimine kadardır. Vatandaşlarımızın cezalı duruma düşmemeleri için vergilerini zamanında ödemelerini rica ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Yardımcısı Nuri Kaya, vatandaşların belediye veznelerine nakit ve kredi kartı ile ödeyebilecekleri gibi internetten de bu işlemin gerçekleştirilebileceğini söyledi.
YORUM EKLE