banner123

Sabah Namazında buluştular

Soma Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü tarafından organize edilen ’Bir Ömür Namaz’ etkinliği çerçevesinde öğrenciler sabah namazını Park Altı Camiinde kıldı. Sabah namazına İlçe Müftüsü Eyüp Baldemir...

Manisa 25.10.2016, 10:15
Sabah Namazında buluştular
Soma Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü tarafından organize edilen ’Bir Ömür Namaz’ etkinliği çerçevesinde öğrenciler sabah namazını Park Altı Camiinde kıldı. Sabah namazına İlçe Müftüsü Eyüp Baldemir ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici de katılarak öğrencilere destek verdi.
İlçe Müftüsü Baldemir, çocukların camiye gelmesinin kendisine enerji verdiğini ifade ederek, kahvaltının ardından etkinliğe katılan her öğrenciye Kur’an-ı Kerim ve ’Dinimi Öğreniyorum’ isimli kitap hediye etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici ise okullarımızın yalnız akademik başarının değil aynı zamanda değerler eğitimi ve ahlak eğitiminin önemsenmesi gerekliliğini ifade ederek, çocuklara ve ailelere katılımları için teşekkür etti.
Okul Müdürü Bekir Çakmak ise, "Bu etkinliğimiz her ay farklı camilerde devam edecek. Okul, aile ve öğrenci bütünleşmesini bu tür programlarla sağlayacağız. Ailelere ve çocuklarına katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz." dedi.
Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokul Öğrencisi Affan Yıldız’ın camide Yasin-i Şerif okuması velilerin ve camii cemaatinin takdirini topladı.
Yorumlar (0)