Öğrencilere trafik eğitimi

Saruhanlı'nın Halitpaşa Mahallesi'nde Bulunan Gazi Fatih Ortaokulu'nda Saruhanlı Jandarma Konutanlığı'nda Görevli Jandarma Başçavuş Ünal Erdem Ve Uzman Jandarma Çavuş Şener Sevinç Tarafından Öğrencilere Eğitici Trafik Semineri Verildi.

Öğrencilere trafik eğitimi
Saruhanlı’nın Halitpaşa Mahallesi’nde bulunan Gazi Fatih Ortaokulu’nda Saruhanlı Jandarma Konutanlığı’nda görevli Jandarma Başçavuş Ünal Erdem ve Uzman Jandarma Çavuş Şener Sevinç tarafından öğrencilere eğitici trafik semineri verildi.
jandarma Başçavuş Ünal Erdem, bu tür trafik eğitimlerinin öğrencilere uygulamalı olarak gösterilmesinin öğrencilerin bilinçlenmesine önemli katkılar sağlayacağını dile getirdi. Çocukların trafik konusunda ilerleyen yaşlarda daha bilinçli olacağını belirten Erdem, "Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın trafik konusunda şimdiden duyarlı olmalarını sağlayacak etkinlikleri önemsiyoruz. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu eğitim sayesinde öğrencilerimiz trafik kurallarını daha iyi öğrenecek. Büyüdüklerinde ise daha bilinçli hareket edecekler" diye konuştu.
YORUM EKLE