Motosiklet tutkunları eğitimden geçti

Soma Motosiklet Kulübü’nün katkıları ile Soma’da motosiklet tutkunları için seminer düzenlendi. Turgutalp Mahallesinde gerçekleşen seminere çok sayıda motosiklet tutkunu katıldı.Soma’da belirli aralıklarla motosiklet tutkunları için...

Motosiklet tutkunları eğitimden geçti
Soma Motosiklet Kulübü’nün katkıları ile Soma’da motosiklet tutkunları için seminer düzenlendi. Turgutalp Mahallesinde gerçekleşen seminere çok sayıda motosiklet tutkunu katıldı.
Soma’da belirli aralıklarla motosiklet tutkunları için farklı etkinlikler gerçekleştirildiğini belirten kulüp başkanı Hasan Bulut motosiklet kazalarını önlemek ve bilinçli motosiklet kullanıcılarının sayısını arttırmak için etkinlikler düzenlediklerini kaydetti. Bulut, "Teori Soma ile ilçemizde düzenlenen seminer bizler için çok faydalı oldu. Ustalık isteyen bir motosiklet sürüşü için gerekli kuralların düzenlenmesine yönelik bir eğitim ve tartışma platformunu Soma’da motosiklet tutkunları ile buluşturduk. İlçemize gelerek eğitim veren ekibe, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene’ye, İlçe Emniyet Müdürümüz Rıza Akın’a, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü’ne katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz." dedi.
YORUM EKLE