MASKİ’den kalıcı çözümler

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Şehzadeler ilçesine bağlı Yeniköy Mahallesi’nde sona gelinen 2 kilometrelik dere temizlik çalışmasını yerinde inceledi. Genel Müdür Coşkun, “Geçici bir müdahale gerçekleştirip kısa süreli çalışmalar...

MASKİ’den kalıcı çözümler

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Şehzadeler ilçesine bağlı Yeniköy Mahallesi’nde sona gelinen 2 kilometrelik dere temizlik çalışmasını yerinde inceledi. Genel Müdür Coşkun, “Geçici bir müdahale gerçekleştirip kısa süreli çalışmalar yapmak yerine, kalıcı çözümler üretiyoruz” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Şehzadeler ilçesine bağlı Yeniköy Mahallesi’nden geçen derede devam eden temizlik çalışmasında incelemelerde bulundu. Genel Müdür Coşkun’a, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ahmet Ulvi Kaynak ile teknik personel eşlik etti. Coşkun ve Daire Başkanı Kaynak, Yeniköy Mahalle Muhtarı Levent Bolut ile de görüşerek, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen 2 kilometrelik temizlik çalışmasını proje üzerinde detaylı biçimde aktardılar.

“MASKİ, gereken bütün çalışmaları yapıyor”

Yeniköy Mahalle Muhtarı Levent Bolut, “MASKİ’nin mahallemize yapmış olduğu çalışmalardan çok memnunuz. Mahallemizin etrafından geçen kanallardan kurtarmaları için gereken bütün çalışmaları yapıyorlar, sağ olsunlar. MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a, Ulvi Kaynak Daire Başkanımıza ve tüm çalışanlara, mahallem adına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, “Yeniköy Mahallemizin söz konusu sıkıntısını gidermek adına ekiplerimiz iş makineleriyle hummalı bir çalışma yürütüyor. Nakliyeli temizlik olarak adlandırılan dere temizlik işimiz şuan bitime yaklaşmış durumdadır. Geçici bir müdahale gerçekleştirip kısa süreli çalışmalar yapmak yerine, kalıcı bir çözüm getirmek adına yoğun bir uğraş veriyoruz. Mahallemiz ve hemşehrilerimiz adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
YORUM EKLE