Manisa’nın iyilik melekleri

Manisa’nın Salihli ilçesindeki Fahriye Hanım İlkokulu öğrencileri, Halep’te yaşanan insanlık dramına duyarsız kalmadı. Okulda başlatılan kampanya ile toplanan 2 bin 320 TL Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açılan yardım kampanyası...

Manisa’nın iyilik melekleri
Manisa’nın Salihli ilçesindeki Fahriye Hanım İlkokulu öğrencileri, Halep’te yaşanan insanlık dramına duyarsız kalmadı. Okulda başlatılan kampanya ile toplanan 2 bin 320 TL Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açılan yardım kampanyası hesabına yatırıldı.
Halep’te yaşam mücadelesi veren insanlar için “Halep’te insanlık ölmesin” adı altında bir kampanya başlatan Salihli Fahriye Hanım İlkokulu idaresi toplanan bağışları Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açılan hesaba yatırdı.
Fahriye Hanım İlkokulu Müdürü Mehmet Turan Kardeş, “Okulumuzda ‘Halep’te insanlık ölmesin’ adı altında bir kampanya başlatmıştık. Bu kampanya çerçevesinde okulumuzda görevli öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz gönüllülük esasına dayalı olarak bağışta bulundu. Toplanan 2 bin 320 lira Diyanet İşleri Başkanlığımızın hesabına yatırıldı” dedi.
YORUM EKLE