Manisalı gazeteci ölümünün 52. gününde anıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü Basın Danışmanlığı görevini yürütürken hayata gözlerini yuman Pınar Ekmen, vefatının 52. gününde MASKİ hizmet binası önünde gerçekleştirilen lokma hayrıyla anıldı.Ekim ayında...

Manisalı gazeteci ölümünün 52. gününde anıldı
Manisa Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü Basın Danışmanlığı görevini yürütürken hayata gözlerini yuman Pınar Ekmen, vefatının 52. gününde MASKİ hizmet binası önünde gerçekleştirilen lokma hayrıyla anıldı.
Ekim ayında geçirdiği ani rahatsızlık sonucu vefat eden Manisa Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü Basın Danışmanı Pınar Ekmen’in vefatının 52. günü dolayısıyla MASKİ hizmet binası önünde lokma dökümü gerçekleştirildi. Ekmen’in Büyükşehir Belediyesi’ndeki mesai arkadaşları tarafından organize edilen lokma hayrına, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Mahmut Bilgen ve Burak Aslay, Projeler Dairesi Başkanı Bircan Kaynak, Abone İşleri Dairesi Başkanı Sevinç Deniz, Kanalizasyon Dairesi Başkanı Hasan Patel, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ahmet Ulvi Kaynak ile MASKİ şube müdürleri ve personeli de katıldı. MASKİ hizmet binası önünde yapılan lokma dökümünde bulunan vatandaşlar da merhume için dua ettiler. Ekmen’in genç yaşta vefatından büyük üzüntü duyan mesai arkadaşları, yapılan hayırla birlikte Ekmen’i bir kez daha rahmetle andı.
YORUM EKLE