Manisa Gazeteciler Cemiyeti’nden Ekmen için taziye mesajı

Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç, Dün Akşam Saatlerinde Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Manisa Su Ve Kanalizasyon İdaresi (maski) Genel Müdürlüğü Basın Ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Pınar Ekmen İçin Taziye Mesajı Yayınladı.

Manisa Gazeteciler Cemiyeti’nden Ekmen için taziye mesajı
Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç, dün akşam saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Pınar Ekmen için taziye mesajı yayınladı.
Manisa’nın önemli bir bası mensubunu kaybettiğini belirten Başkan Aytaç, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: "O mesleğinin aşığı bir arkadaşımızdı. Manisa’nın sorunlarını kamuoyuna yansıtmak için yıllarca didindi. Halkın bilinçlendirilmesi için uğraş verdi. Gerek televizyon yayıncılığın da, gerekse daha sonra başladığı belediye halkla ilişkiler ve basın müdürlüğü görevlerinde hep Manisa ve Manisalıların aydınlanması için uğraş verdi. O basın camiasının sevilen isimlerindi. Ekmen, Manisalıların hislerine ortak olduğunu gündeminde hep farkındalık oluşturdu. Gazeteci, yayıncı, mesleki birikimi ve kişiliğiyle cemiyetimiz üyesi Pınar Ekmen kardeşimizin ani vefatı bizleri fazlası ile üzdü. Acımız çok büyük. Genç yaşta aramızdan ayrılan kardeşimize yüce Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine, meslektaşlarımıza ve Manisa basın camiasına başsağlığı diliyor. Mekânın cennet olmasını niyaz ediyoruz."
YORUM EKLE