banner527

Manisa'da feci kaza! Vinç devrildi, altında kaldı

Manisa'da feci bir kaza meydana geldi! Alaşehir İlçesinde gerçekleşen kazada 33 yaşındaki Özgür Özkul'un kullandığı vinç devrildi, vincin altında kalan Özkul ise hayatını kaybetti. Detaylar haberimizde...

Manisa'da feci kaza! Vinç devrildi, altında kaldı

Manisa'da feci bir kaza meydana geldi! Alaşehir İlçesinde gerçekleşen kazada 33 yaşındaki Özgür Özkul'un kullandığı vinç devrildi, vincin altında kalan Özkul ise hayatını kaybetti. 

O an kameralara yansıdı

Alaşehir ilçesinde Özgür Özkul (33) yönetimindeki 45 SL 422 plakalı vincin, Alaşehir'e bağlı Soğukyurt Mahallesinde özel bir firmaya ait jeotermal enerji santrali sahasında yaptığı kaza güvenlik kamerasına yansıdı.

Özgür Özkul idaresindeki vincin hızını alamayarak saat 09.10 sıralarında önce şantiyenin demir kapısını kırması ardından da devrilerek yan yatması güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Devrilen vinç içinde sıkışarak can veren sürücü Özgür Özkul, itfaiye ekipleri tarafından vincin kapakları kesilerek araç içinden çıkarılabildi. Olay yerinde hayatını kaybeden Özkul'un bir ay önce işe başladığı öğrenildi. 

YORUM EKLE