Manisa'da eşini hastanelik edip Kocaeli'ne geldi!

Manisa'nın Akhisar ilçesinde Ahmet Y. isimli şahıs eşi N.Y. ile Bülent Y. ile aralarında duygusal bir ilişki olduğunu savunarak eşi N.Y.'i darp etti. Daha sonra Kocaeli'ne giderek Bülent Y.'nin otomobiline pompalı tüfekle 8 el ateş ederek kaçtı. Gece saatlerinde polise teslim olan Ahmet Y. emniyetteki ifadesini verdikten sonra adliyeye sevk edildi.

Manisa 13.11.2019, 17:06
Manisa'da eşini hastanelik edip Kocaeli'ne geldi!

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde Ahmet Y. isimli şahıs, Bülent Y.'nin seyir halinde ilerlediği otomobile pompalı üfekle 8 el ateş açtı. Bülent Y. can havliyle gaza basarak olay yerinden kaçarak Başiskele Semt Polikliniği'ne gelerek tedavi oldu. Saldırgan Ahmet Y. olay yerinden kaçarken Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılan Bülent Y.'nin ise hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

TESLİM OLDU
Gece saatlerinde Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gelen Ahmet Y., Bülent Y.'nin aracına ateş açtığını söyleyerek yanında getirdiği pompalı tüfekle birlikte polise teslim oldu. Emniyette ifadesi alınan Ahmet Y., Bülent Y.'nin damadının dayısı olduğunu ve eşi N.Y. ile gönül ilişkisi içerisinde olduğunu öğrendiğini söyledi. Gözünün döndüğünü ve önce Manisa'nın Akhisar ilçesindeki evinde eşi N.Y.'yi feci şekilde dövdüğünü anlatan Ahmet Y., daha sonra aracıyla yaklaşık 270 kilometre uzaklıkta bulunan Başiskele'ye gelerek Bülent Y.'yi buluşmak üzere çağırdığını belirtti. Sokağa girer girmez  Bülent Y.'nin aracına ateş etmeye başladığını söyleyen Ahmet Y., daha sonra kendi aracıyla olay yerinden kaçtığını belirtti. Ahmet Y., emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

EŞİ N.Y. YOĞUN BAKIMDA
Bu arada, Ahmet Y.'nin darbettiği eşi N.Y., Manisa'nın Akhisar ilçesinde evinde ağır yaralı halde Akhisar Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan tetkiklerinde vücudunun çeşitli yerlerinde çok sayıda kırık olduğu ve bilincinin kapalı olduğu öğrenilen N.Y., yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.

Yorumlar (0)