Manisa Büyükşehir engellilerin yüzünü güldürdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların sosyal hayatlarını daha rahat bir şekilde idame ettirebilmeleri amacıyla başlattığı akülü tekerlekli sandalye yardımına il genelinde devam ediyor.Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara’da...

Manisa Büyükşehir engellilerin yüzünü güldürdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların sosyal hayatlarını daha rahat bir şekilde idame ettirebilmeleri amacıyla başlattığı akülü tekerlekli sandalye yardımına il genelinde devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara’da yaşayan bedensel engelli vatandaşlar Birol Er ve Elif Meşe’ye akülü tekerlekli sandalye yardımında bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından ilçeye gönderilen akülü tekerlekli sandalyeleri, engelli vatandaşları evlerinde ziyaret ederek teslim etti. Akülü tekerlekli sandalye yardımı nedeniyle duydukları mutluluğu ifade eden Er ve Meşe aileleri, Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler. Engelli vatandaşların sosyal hayatlarını daha rahat bir şekilde idame ettirebilmeleri amacıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün öncülüğünde bu tür desteklerin devam edeceğini belirten Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen, herkesin birer engelli adayı olduğunu hatırlattı.
YORUM EKLE