Manisa Belediye Başkanı Ergün Eşi Ve Kızlarıyla Oy Kullandı

Başkan Ergün Oy Kullanmaya Eşi Ve Kızlarıyla Birlikte Geldi

Manisa 30.03.2014, 16:23 18.02.2015, 23:01
Manisa Belediye Başkanı Ergün Eşi Ve Kızlarıyla Oy Kullandı

Manisa Belediye Başkanı ve MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün eşi ve kızlarıyla birlikte oyunu kullandı. Ergün oy verme işleminin ardından seçimlerin Manisa’ya ve tüm Türkiye’ye hayırlar getirmesini diledi.
Manisa Belediye Başkanı ve MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, eşi Şeyda Ergün, kızları Hande ve Merve ile birlikte oyunu Manisa Endüstri Meslek Lisesi 1384 nolu sandıkta oyunu kullandı. Bir süre oy kullanma sırasında bekleyen Başkan Ergün ve ailesi vatandaşlarla sohbet etti. Oylarını kullandıktan sonra okul çıkışında kısa bir basın açıklaması yapan Başkan Ergün seçimlerin Manisa’ya ve Tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını temenni etti.

Başkan Ergün yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Her şeyden önce günümüz hayırlı olsun. Yaklaşık 4,5- 5 aylık bir seçim hazırlık dönemini geride bıraktık. Dün saat 18.00 itibariyle artık bu iş noktalandı. Sonuçta bugün bütün vatandaşlarımız insanlarımız sandık başında. Demokrasinin getirmiş olduğu bir görev oy kullanma. Hepimizin görevi. Sonuçta bizde ailemizle birlikte geldik vazifemizi yerine getirdik. Bu çalışma içerisinde bütün Manisa'daki ilçelerimizdeki, beldelerimizdeki, köylerimizdeki vatandaşlarımıza ulaşmaya çalıştık. Onlara 5 yıllık hizmet süresinde yaptığımız icraatları hizmetleri anlatmaya çalıştık. Kirli bir siyaset yapmadık. Yapanları da artık ben Manisalı hemşehrilerimize bırakıyorum. Allah'a havale ediyorum. Sonuçta bizim çizgimiz dün neyse bugün de aynı doğrultuda olacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çıkacak sonucu da hep beraber akşamleyin birlikte yaşayacağız. Hepimiz için hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun. Manisa'mız için, ülkemiz için, memleketimiz için inşallah hayırlısı olan olur. Hakkımızda hayırlısıysa nasipse olsun. Nasip değilse hayırlı değilse zaten olmasın ben hep bunları dile getirdim. Bekleyip, göreceğiz inşallah sonucu hep beraber yaşayacağız.”
Başkan Ergün bir gazetecinin “Oyunuzu kime attınız” sorusuna ise “Sonuçta çalışkan, dürüst, hesap verebilir bir belediye başkanımız var oyumu ona kullandım" dedi.

Yorumlar (0)
25°
açık