Manisa BBSK’dan iddialara cevap

Tff 3. Ligde Mücadele Veren Manisa Büyükşehir Belediyespor (manisa Bbsk) Tarafından Yazılı Bir Açıklama Yayımlanarak, Teknik Direktör Levent Eriş’in İstifasinin Ardından Bugün Basın-yayın Organlarında, Bazı Oyuncuların Takımdan Gönderileceğine İlişkin Çikan Haberlerin Tamamen Gerçek Dışı Ve Hayal Ürünü Olduğu Belirtildi.

Manisa BBSK’dan iddialara cevap
TFF 3. Ligde mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediyespor (Manisa BBSK) tarafından yazılı bir açıklama yayımlanarak, Teknik Direktör Levent Eriş’in istifasının ardından bugün basın-yayın organlarında, bazı oyuncuların takımdan gönderileceğine ilişkin çıkan haberlerin tamamen gerçek dışı ve hayal ürünü olduğu belirtildi.
Manisa Büyükşehir Belediyespor’dan yapılan yazılı açıklama şöyle: “Eriş’in istifasının ardından Kulüp Başkanımız Mehmet Güzgülü ve yönetim kurulumuz oyuncularımızla gerçekleştirdiği toplantıda takıma olan güvenlerinin tam olduğunu üstünü çizerek vurgulamışlardır. Takımımızda şu an itibariyle herhangi bir oyuncunun gönderilmesi gündemimize hiç gelmemiştir. İsimleri belirtilen oyuncularımız ile yolların ayrılacağı haberi gerçeği yansıtmamaktadır. Futbol takımımız şu an itibariyle Teknik Direktörümüz İsmail Yalçın yönetiminde Pazar günü oynayacağımız Erbaa maçına odaklanmıştır. Ligin ilk devresinin son iki maçından galibiyetle ayrılmasının hesaplarını yapan, şampiyonluk hedefinden sapmayan takımımıza zarar vermek amacıyla bazı kesimler tarafından kasıtlı olarak yapılan bu haberlere kamuoyunun itibar etmemesini önemle rica ederiz.”
YORUM EKLE