Manisa BBSK kahvaltıda buluştu

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Atatürk Kent Parkı’nda bir kafede düzenlenen kahvaltıda buluştu.Pazar günü Tire 1922 Spor’u konuk edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Yönetim, teknik heyet ve futbolcular Atatürk Kent Parkı’nda...

Manisa BBSK kahvaltıda buluştu

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, görevden alındığıyla ilgili iddiaları kendisinin de medya organlarından öğrendiğini belirterek; "Şu saate kadar herhangi bir yazı tebliğ yok, görevimin başındayım" dedi.

Mili Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından görevinden alındığı ve yerine Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı’nın atandığına yönelik haberler çıkan Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu görevinin başında olduğunu açıkladı. Çandıroğlu yaptığı açıklamada, “Halen görevimin başındayım. Görevden alındığıma veya başka bir yere atandığıma dair şu ana kadar bana intikal eden herhangi bir yazı veya tebliğ yok. Herkes gibi bende bazı internet sitelerinde bu haberleri okudum. Şu saate kadar görevden alındığıma dair bir durum söz konusu değil” dedi.

YORUM EKLE