MAK-GÖÇ’ten aşure hayrı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Makedonya Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği işbirliği ile aşure hayrı düzenlendi. Aşure dağıtımına Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy...

MAK-GÖÇ’ten aşure hayrı
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Makedonya Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği işbirliği ile aşure hayrı düzenlendi. Aşure dağıtımına Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy da katıldı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Manisa Makedonya Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği aşure hayrına katıldı. Aşure dağıtımına, Manisa Balkanlar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Kader ve yönetimi, Manisa Rumeli ve Balkan Göçmenleri Derneği Başkan Vekili Murat Yenigün, Turgutlu Makedonya Göçmenleri Derneği Başkanı Ercan Özduman, Salihli Makedonya ve Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Nihat Demiroğlu ve dernek üyeleri katıldı. Okunan duaların ardından protokol üyeleri beraber vatandaşlara aşure dağıttı.
YORUM EKLE