MAGİDER’den Alaşehir’e ziyaret

Alaşehir Girişimciler Derneği (agider), Manisa Girişimciler Derneği (magider) Başkanı Ayberk Aloğlu Ve Yönetimini Ağırladı.

MAGİDER’den Alaşehir’e ziyaret
Alaşehir Girişimciler Derneği (AGİDER), Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER) Başkanı Ayberk Aloğlu ve yönetimini ağırladı.
MAGİDER Başkanı Ayberk Aloğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa’nın Alaşehir ilçesini ziyaret etti. Alaşehir’de AGİDER üyeleriyle bir araya gelen Aloğlu, projeler ve faaliyet raporları hakkında görüş alışverişinde bulundu. AGİDER yönetim kurulu adına konuşan Yılmaz Çaşka, "Alaşehir ve Manisa için ticari, sınai, zirai olarak taş taş üstüne kim koyarsa koysun her koşulda, her zorlukta dernek olarak yanındayız. Bizimki memleket meselesi. Amacımız şehrimizi ve ilimizi maddi, manevi daha iyi noktalarda görmektir. MAGİDER’le birlikte yürüdüğümüz bu yolda güven, inanç ve sabırla ilerleyeceğiz" dedi.
MAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ayberk Aloğlu ise kendilerini ağırlamalarından dolayı AGİDER yönetimine teşekkür ederek, şöyle konuştu: "Biz MAGİDER olarak doğru kişilerle yürüdüğümüzü bilmekteyiz. Çok şükür ki MAGİDER ve AGİDER olarak 100’ü aşkın üyelerimizden hiçbiri herhangi bir yapıdan dolayı devletimizle ters düşmemiş ve adını hiç bir şaibeli olaya karıştırmamıştır. Bu da bizlerin yürüdüğü yolun ve menzilimizin ne kadar doğru olduğunu kanıtlamaktadır. Haklı gururunu bu kurumun yanındaki herkes yaşıyor. Sizleri tanımak ve birlikte yürümek gücümüze güç kattı ve katmaya devam edecektir. Kendini hakikatten işlerine adamış, memleketim için nasıl daha iyisini yaparız kaygısını güden herkesle gerek dernek olsun gerek kurum olsun çalışmaya devam edeceğiz. Biz, dünün kavgasına takılıp yarınlarımızı harcama hevesinde değiliz. Bilakis; o kavgalardan ders çıkarıp yarınların barış fedaileri olma niyetindeyiz. Birlikte yapacağımız projeler ya da faaliyetlerde başarı bizi beklemektedir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır, son 1 yılda 48 faaliyet ve proje gerçekleştirdik ve durmadan, yılmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. MAGİDER ve AGİDER olarak uygun gördüğümüz arkadaşlarımızla da diğer ilçelerde de hızlı ve bir o kadar da organik bir şekil içerisinde teşkilatlanmamız devam ediyor"
YORUM EKLE