Liseli arkadaşlar 40 yıl sonra Salihli’de buluştu

Edirne Öğretmen Okulu Mezunları, 40 yıl sonra Manisa’nın Salihli ilçesinde buluştu.Edirne Öğretmen Okulu’ndan 1976 yılında mezun olan yaklaşık 40 liseli arkadaş, 40 yıl sonra, Lidya Sardes Termal Otel’de buluştu. Manisa Büyükşehir...

Liseli arkadaşlar 40 yıl sonra Salihli’de buluştu
Edirne Öğretmen Okulu Mezunları, 40 yıl sonra Manisa’nın Salihli ilçesinde buluştu.
Edirne Öğretmen Okulu’ndan 1976 yılında mezun olan yaklaşık 40 liseli arkadaş, 40 yıl sonra, Lidya Sardes Termal Otel’de buluştu. Manisa Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Jeoloji Mühendisi Osman Vural ve emekli okul müdürleri Salim Ateş ile Sabri Tunay öncülüğünde buluşan lise arkadaşları birbirleriyle hasret giderdi. Liseli arkadaşların buluşmasına eşler de yalnız bırakmadı. 40 yıllık lise arkadaşları Salihli’de ise Kurşunlu Kaplıcaları ve tarihi Sart harabelerini gezme fırsatı buldu.
Salihli’ye gelemeyen arkadaşlar için üzüldüklerini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Jeoloji Mühendisi Osman Vural, "Ama onları seneye aramızda göreceğiz. Liseli arkadaşlar olarak bundan sonra her yıl ülkenin değişik yerlerinde bir araya gelip bol bol hasret gidereceğiz. Seneye 41. yılda yeniden buluşuruz temennilerindeyiz” dedi.
YORUM EKLE