Kuşlubahçe Meydan Parkında çalışmalar devam ediyor

Şehzadeler Belediyesinin Kuşlubahçe Mahallesinde yapımına başladığı park alanında çalışmalarda sona gelindi. Tüm çalışmaların kısa bir süre içerisinde tamamlanacağını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Kuşlubahçe...

Kuşlubahçe Meydan Parkında çalışmalar devam ediyor
Şehzadeler Belediyesinin Kuşlubahçe Mahallesinde yapımına başladığı park alanında çalışmalarda sona gelindi. Tüm çalışmaların kısa bir süre içerisinde tamamlanacağını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Kuşlubahçe Mahallemize güzel bir tesis kazandırmış olacağız.” dedi.
Şehzadeler Belediyesinin geçtiğimiz ay Kuşlubahçe Mahallesinde yapımına başladığı Meydan Parkı çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşların özellikle yaz aylarında rahatça vakit geçire bilecekleri bir sosyal aktivite alanını Kuşlubahçe Mahallesine kazandıracaklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Geçtiğmiz ay Kuşlubahçe Mahallemizde Muhtarlığımızın da talebi ile başlattığımız park çalışmamız tüm hızıyla devam ediyor. Şuan itibarı ile çocuk oyun gurupları ve oturma bankalarını montajı tamamlandı. Çevre düzenlemesi çalışmalarına başlayan Park ve bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz güzel bir peyzaj çalışması ile parkı çok daha güzel bir görünüme kavuşturacakları. Tüm bu çalışmaların sonrasında yürüyüş yollarının da tamamlanması ile parkımız halkımızın hizmetine sunulmuş olacak. Özellikle yaz ayların vatandaşlarımız çocukları ile birlikte bu parka gelerek rahatça vakit geçire bilecekler” dedi.
YORUM EKLE