Kulalı gençler polisinin yanında

Kula Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllü gençleri Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretinde bulunarak her zaman polisin yanında olduklarını gösterdi. Gençler Kula İlçe Emniyet Müdürü Hakan Meletlioğlu’na Kur-an’ı Kerim...

Kulalı gençler polisinin yanında
Kula Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllü gençleri Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretinde bulunarak her zaman polisin yanında olduklarını gösterdi. Gençler Kula İlçe Emniyet Müdürü Hakan Meletlioğlu’na Kur-an’ı Kerim ve Türk bayrağı hediye etti.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Kula Gençlik Merkezi çalışan ve gönüllü gençleri Kula İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevini canla başla yerine getiren emniyet mensuplarını ziyaret ederek, baş sağlığı diledi.
Gençlik Merkezi Lideri Selçuk Şentürk, “İstanbul Beşiktaş’ta Vodafone Arena stadı yakınında ve Maçka Parkı’nda meydana gelen hain saldırıda şehit olan polis memurlarımız için çok büyük üzüntü duyduk. Yaşanılan bu acıyı en derinden, yüreğimizde yaşadık. Bu bağlamda sizleri ziyaret ederek acınızı paylaşmak ve her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek istedik. Tekrar başınız sağolsun. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın. Her zaman sizler bizim güvenliğimiz noktasında yanımızdasınız. Bizlerinde her zaman ve her koşulda polis teşkilatımızın yanında olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Manevi Değerlerimizi temsil eden Kur-an’ı Kerim ve milli değerlerimizi temsil eden Türk bayrağımızı size hediye etmek istiyoruz." dedi.
Kula İlçe Emniyet Müdürü Hakan Meletlioğlu ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, "Teşkilatımız ve devletimizin yanında sizler oldukça bizler her zaman bu vatan için canımızı vermeye hazırız. Bizleri yalnız bırakmadığınız ve acımızı paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum" diyerek Kur-an’ı Kerim’i ve Türk Bayrağını aldı.
YORUM EKLE