Konan rehabilitasyon merkezini ziyaret etti

Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan, şehit ve gazi yakınları ile birlikte Kula 80. Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.Kula 80. Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü...

Konan rehabilitasyon merkezini ziyaret etti
Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan, şehit ve gazi yakınları ile birlikte Kula 80. Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
Kula 80. Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Ramazan Akar tarafından karşılanan İl Müdürü Konan ve beraberindeki şehit ve gazi yakınları merkezde yaşayan engellilerle sohbet etti.
İl Müdürü Konan, ziyarette yaptığı açıklamada, Kula 80. Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin çok iyi hizmet verdiğini söyleyerek, çalışanlara özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür etti. Murat Konan, devletin engelli bireyler ile yaşlı vatandaşlara büyük bir imkan sunduğunu ifade ederek, vatandaşların da bu imkandan en iyi bir şekilde faydalandığını belirterek şunları söyledi:
"Hiç birimiz hayatımızın devamında başımıza ne geleceğini bilmiyoruz. Engelli vatandaşlar için hem devlet, hem de özel sektör tarafından pek çok okul açıldı. Hatta özel okullara gönderilen çocukların masrafları devlet tarafından karşılanıyor."
Ziyareti sırasında engelli çocuklar, gençler ve yaşlılarla yakından ilgilenen Konan, rehabilitasyon merkezlerinden ihtiyacı olanların faydalanması için gereken çalışmayı yapacaklarını belirtti.
YORUM EKLE