Kaymakam Pamuk’tan devlet hastanesine ziyaret

Selendi İlçe Kaymakamı Erkut Pamuk, Selendi Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunarak, hastanede tedavi gören hastaları ziyaret etti.Kaymakam Erkut Pamuk, Selendi Devlet Hastanesinde inceleme ziyaretinde bulundu. Kaymakam Pamuk, palyatif servisi, diyaliz...

Kaymakam Pamuk’tan devlet hastanesine ziyaret

Selendi İlçe Kaymakamı Erkut Pamuk, Selendi Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunarak, hastanede tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Kaymakam Erkut Pamuk, Selendi Devlet Hastanesinde inceleme ziyaretinde bulundu. Kaymakam Pamuk, palyatif servisi, diyaliz servisi ve diğer birimlerde yatan hastalar ile yakından ilgilenerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyarette konuşan Pamuk, "Hastanemizin bir eksiği var ise gidermeye çalışıyoruz. Sizlerin sağlığı bizler için çok önemlidir. Devletimiz, vatandaşlarımızın güzel ve sağlıklı yaşaması için vardır. Devletimiz bizleri sizlere hizmet etmek için buraya göndermiştir. Sizler varsanız bizler de sizler için varız. Kapımız her zaman açık" dedi.

Kaymakam Erkut Pamuk daha sonra Hastane Mali ve İdari İşler Müdürü Mustafa Cin ve Yardımcısı Burak Kıvanç Şimşek’i makamında ziyaret ederek, hastane hakkında bilgiler aldı.
YORUM EKLE