Kaymakam Güven veda ziyaretlerine başladı

İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü görevine atanan Kula Kaymakamı Murat Güven veda ziyaretlerine başladı. Kaymakam Güven Kula İlçe Müftülüğüne giderek ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde görev yapan din adamları ile...

Kaymakam Güven veda ziyaretlerine başladı
İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü görevine atanan Kula Kaymakamı Murat Güven veda ziyaretlerine başladı. Kaymakam Güven Kula İlçe Müftülüğüne giderek ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde görev yapan din adamları ile bir araya geldi.
Kula Kaymakamı Murat Güven İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Şube Müdürlüğüne atanması sebebiyle, Kula Müftüsü Kamil Kırkız ve personeline veda ziyaretinde bulundu.
Helallik dilekleriyle vedalaşan ve uyumlu çalışmalarından dolayı teşekkür eden Kaymakam Murat Güven’e Müftü Kırkız şu ifadeleri kullandı:
“İlçe Müftülüğümüzce yapılan hizmet ve çalışmalara her zaman gösterdiğiniz pozitif yaklaşım ve desteklerinizden dolayı, şahsım ile tüm personelim adına minnettarız, yeni görevinizin sağlıklı ve mutlu geçmesini arz ederim.” - Ege Haber
YORUM EKLE
EURO

7.3554

DOLAR

6.2605

BİST

97988

ALTIN

242.791

17°