Jandarma Turgutlu için en iyi şekilde hizmet edecek

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Turgutlu İlçe Jandarma Komutanlığı’na Atanan Jandarma Binbaşı Muhammet Evren’i Makamında Ağırladı. Başkan Şirin, Jandarma Binbaşı Evren’e Yeni Görev Yerinin Hayırlı Olmasını Diledi.

Jandarma Turgutlu için en iyi şekilde hizmet edecek
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Turgutlu İlçe Jandarma Komutanlığı’na atanan Jandarma Binbaşı Muhammet Evren’i makamında ağırladı. Başkan Şirin, Jandarma Binbaşı Evren’e yeni görev yerinin hayırlı olmasını diledi.
Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde ilçe komutanı olarak görev yapmasının ardından Turgutlu Jandarma Komutanlığı’na atanan Komando Jandarma Binbaşı Evren, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’i ziyaret etti. Yeni görev yerinin hayırlı olmasını dileyen Başkan Şirin, “Kütahya’nın ardından ilçemize hoşgeldiniz der, ilçemizde yapacağınız bu önemli görevde başarılar dilerim. Elbette bulunduğunuz makamlar ülkemizin ve milletimizin huzuru, asayişi ve refahı adına büyük önem arz etmekte. Sizlerin nezdinde Türk Silahlı Kuvvetlerimiz’e bağlı İlçe Jandarma Komutanlığımız’ın değerli mensuplarına başarılar diliyorum. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.
Jandarma Binbaşı Muhammet Evren de kendilerini ağırlamalarından dolayı Başkan Şirin’e teşekkür ederek, “Turgutlu gibi güzel bir ilçeye gelmekten memnuniyet duyduk. Bizler de diğer görev yerlerimizde olduğu gibi Turgutlu’da da vazifemizi en iyi şekilde yerine getirmeye gayret edeceğiz” diye konuştu.
YORUM EKLE