İzmir'de güzellik merkezinde öldürülen Mehmet Özkan Manisa'da toprağa verildi!

İzmir'in Bornova ilçesinde bir güzellik merkezinde kıskançlık nedeniyle pompalı tüfekli saldırıya uğrayan Manisalı iş adamı Mehmet Özkan, memleketi Manisa'da toprağa verildi. Mehmet Özkan'ın tabutuna, taraftarı olduğu Galatasaray forması örtüldü.

Manisa 13.11.2019, 20:45 13.11.2019, 21:08
İzmir'de güzellik merkezinde öldürülen Mehmet Özkan Manisa'da toprağa verildi!

İzmir Bornova Erzene Mahallesi'nde bulunan S.Y. isimli kadına ait bir güzellik merkezine dün saat 17.00 sıralarında eşi Hasan Y. geldi. S.y. ile Hasan Y. nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. 

POMPALI TÜFEKLE VURDU
Yanında getirdiği pompalı tüfeği ateşleyen Hasan Y., o sırada ayak mantarı bakımını yaptırmak için merkezde bulunan Mehmet Özkan'ı vurdu. Vücuduna saçmalar isabet eden Mehmet Özkan olay yerine hayatını kaybetti. Polis Hasan Y.'nin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

CENAZESİ DEFNEDİLDİ
Savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırılan Mehmet Özkan'ın cenazesi ailesine teslim edildi. Özkan için Şehzadeler ilçesi Hatuniye Camisinde cenaze namazı kılındı. Özkan'ın tabutuna taraftarı olduğu Galatasaray forması konulurken, anne Revinay Özkan, eşi Rana Özkan ve 13 yaşındaki Bartu Özkan uzun süre tabut başında ağladı. İkindi namazını müteakip kılınan cenaze namazı ardından Özkan'ın cenazesi Kırtık Mezarlığına defnedildi.

Yorumlar (0)