Gördes’in göletlerinde yoğun mesai

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes’in 11 mahallesinde tarımsal sulama ve hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışması başlattı.İl genelinde üreticiye verdiği destekler kırsal kalkınmada önemli projeler üreten Manisa Büyükşehir...

Gördes’in göletlerinde yoğun mesai
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes’in 11 mahallesinde tarımsal sulama ve hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışması başlattı.
İl genelinde üreticiye verdiği destekler kırsal kalkınmada önemli projeler üreten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes’in 11 mahallesinde tarımsal sulama ve hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışması başlattı. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından başlatılan temizlik çalışmasıyla Çağlayan, Boyalı, Yeni, Kızıldam, Kalemoğlu, Merkeztepe,Yaka, Malkoca, Çatalarmut, Efendili, Deliçoban mahallerinde hayvancılık ve tarım ile geçimini sağlayan vatandaşların yardımına koşuldu.
Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Bircan Gençoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün liderliğinde il genelinde hayvancılık ve tarımsal faaliyetlerle uğraşan vatandaşlarımıza yönelik projeler üretmeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda da Gördes’in 11 mahallesinde yer alan tarımsal sulama ve hayvan içme suyu göletlerinde hummalı bir çalışma başlattık. Büyükşehir Belediyesi olarak kırsal kalkınmaya destek vermeye devam edeceğiz” dedi.
YORUM EKLE