Gördes’e eğitim ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Gördes ilçesini ziyaret ederek, bir takım temaslarda bulundu. MABEM kurslarının daha etkin hizmet verebilmesi için kurumlarla görüş alışverişinde bulunulan temaslarda,...

Gördes’e eğitim ziyareti
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Gördes ilçesini ziyaret ederek, bir takım temaslarda bulundu. MABEM kurslarının daha etkin hizmet verebilmesi için kurumlarla görüş alışverişinde bulunulan temaslarda, birlik ve beraberlik mesajı verildi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, MABEM Müdürü Abdülkadir Çam ve MABEM Müdür Baş Yardımcısı Sedat Eroğlu, Gördes ilçesini ziyaret ederek, bir takım temaslarda bulundu. Daire Başkanı Aksoy ve MABEM yetkilileri, ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Gördes Koordinasyon İşleri Müdürü Alp Sefa Gökkaya’ya ziyarette bulundu. Maddi durumu olmadığı için dershanelere gidemeyen öğrencilerin gündeme geldiği ziyarette, Büyükşehir Belediyesi olarak bu öğrenciler için neler yapılabileceği konuları ele alındı. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün bu konuda hassasiyet gösterdiğini, Büyükşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.

Çocuklara ve gençlere en iyi eğitim
Aksoy ve beraberindekilerin Gördes temasları kapsamındaki bir sonraki durağı ise Gördes Kaymakamlığı oldu. Gördes Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin ile bir araya gelen Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy ve beraberindekiler, Kaymakam Bilgin’e hediye takdim etti. Yeni çıkan Kanun Hükmünde Kararnameler ve MABEM kurslarının gündeme geldiği ziyarette konuşan Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, çocuklara ve gençlere en iyi eğitim imkanını sunmak için çalıştıklarını vurguladı, birlik ve beraberlik içinde çalışarak başarıların artacağını söyledi. Aksoy ve beraberindekiler, daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Coşkun Çelik ile bir araya geldi ve birlikte yapılabilecek etkinlikler üzerine görüş alışverişinde bulundu.
YORUM EKLE