Genel Sekreter Vekili Yalçınkaya koordinatörlerle buluştu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya, 15 İlçenin Koordinasyon Şube Müdürleri İle Toplantıda Bir Araya Geldi.

Genel Sekreter Vekili Yalçınkaya koordinatörlerle buluştu
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya, 15 ilçenin Koordinasyon Şube Müdürleri ile toplantıda bir araya geldi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçenin tamamında kurduğu başarılı teşkilatlanma yapısıyla vatandaşa en iyi hizmeti vermeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya, 15 ilçede görev yapan İlçe Koordinasyon Şube Müdürleriyle bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıyla ilgili bilgi veren Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya, “17 ilçemizde yürütülen çalışmalar hakkında değerlendirmeler yaptık. Ayrıca bu yıl içerisinde hayata geçirmeyi planladığımız projelerle ilgili fikir alış verişinde bulunduk. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda vatandaşımıza en iyi hizmeti verebilmek adına tüm ekibimizle beraber çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.
YORUM EKLE