Genel Müdür Coşkun, Sudak’ı ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su Ve Kanalizasyon İdaresi (maski) Genel Müdürü Yaşar Coşkun (soldaki), Manisa İl Kültür Ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak’ı (sağdaki) Makamında Ağırladı.

Manisa 25.10.2016, 13:23
Genel Müdür Coşkun, Sudak’ı ağırladı
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak’ı makamında ağırladı.
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u Manisa İl Kültür Turizm Müdürü İbrahim Sudak makamında ziyaret etti. Sudak, “Yaşar Coşkun, Manisa için çok önemli bir figür. MASKİ Genel Müdürlüğü’nün Manisa için yaptığı yatırımlar ortada. Yaşar Hoca’mızın yeni görevinde önemli başarılara imza atacağından eminim. Allah utandırmasın” dedi.
“Manisalılara hizmet etmek benim için çok önemli”
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak’a nazik ziyareti nedeniyle teşekkür etti. Genel Müdür Coşkun, “Manisalılara hizmet etme fırsatı bulduğum bu göreve getirilmem benim için çok önemli. Çok kıymetli bir ekibe sahibim. Büyükşehir Belediye Başkanımın kıymeti destekleri sayesinde ilimizi daha da yukarılara taşıyacağımıza inanıyorum. İbrahim Sudak’a da ziyareti nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
Yorumlar (0)
29°
açık