Genel Müdür Coşkun ADD üyelerini ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Atatürkçü Düşünce Derneği Manisa Şubesini Makamında Ağırladı.

Genel Müdür Coşkun ADD üyelerini ağırladı
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Atatürkçü Düşünce Derneği Manisa şubesini makamında ağırladı.
Atatürkçü Düşünce Derneği Manisa şube Başkanı Gülbahar Tahmilci ve dernek yönetimi, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Tahmilci’ye, Kadın Komisyonu Başkanı Fatme Ertürk, Dernekler ve Sendikalar Komisyonu Başkanı Tülay Yenigün ve Kadın Örgütlenmesi Komisyonu Başkanı Şadiye Yeni eşlik ettiler. Genel Müdür Coşkun’a tebriklerini ileten Manisa Şube Başkanı Gülbahar Tahmilci, MASKİ’nin Genel Müdürlük makamında Atatürkçü bir ismi görmenin Atatürkçü Düşünce Derneği olarak kendilerini çok memnun ettiğini ifade etti.
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ise, “Atatürkçü Düşünce Derneği’mizin ziyareti beni onurlandırdı. Kendilerine nezaketleri için teşekkür ediyorum. Hepimiz, Gazi Mustafa Kemal’in açtığı yolda, onun ışığıyla yürüyoruz. Yaptığımız her işte, onun bize öğütlediği doğrultuda milletimiz, halkımız için çabalıyoruz. Yerel anlamda önce Manisa’mıza, sonra ülke çapında Türkiye’mize hizmet ediyoruz. Bizler, bulunduğumuz makamlarda efendilik etmek için değil, hizmet vermek için varız. MASKİ Genel Müdürlüğü, kurulduğundan bu yana ulu önderimizin gösterdiği bu hedefler doğrultusunda hareket etmeyi düstur edinmiş bir kurum olduğu gibi, öyle olmaya da devam edecektir” diye konuştu.
YORUM EKLE