Geleceğin basketbol yıldızlarına sıkı eğitim

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da, U-12 takımı uzman hocalardan geleceğin basketbol yıldızları arasına katılmak için sıkı bir eğitimden geçiyor.Bireysel ve takım sporlarında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Manisa...

Geleceğin basketbol yıldızlarına sıkı eğitim
Manisa Büyükşehir Belediyespor’da, U-12 takımı uzman hocalardan geleceğin basketbol yıldızları arasına katılmak için sıkı bir eğitimden geçiyor.
Bireysel ve takım sporlarında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, bir yandan da geleceğin yıldızlarını yetiştirebilmek adına alt yapı çalışmalarına büyük önem veriyor. Bu kapsamda yeşil-beyazlı kulüpte U-12 basketbol takımı yeni sezon hazırlıklarına erken başladı. Amaçlarının ülke ve dünya sporuna damga vuracak başarılı sporcular yetiştirmek olduğunu vurgulayan Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Tunç Çalışkan, “Alt yapı olarak ciddi çalışmalar içerisindeyiz. Bu anlamda çalışmalarımız basketbolda artık bizde varız dedirtecek cinsten. Sporun her dalında iddialı olduğumuzu basketbol branşında da göstermiş olduk. Çocuklarımızı Türk sporuna kazandırmak istiyoruz” dedi.
Manisa’da U-12 liginde mücadele eden yeşil-beyazlı takımın küçük dev adamlarına yeni sezonda başarı dileklerinde bulunan Çalışkan, “Küçük dev adamlarımız yeni sezon hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Her biri birbirinden yetenekli olan küçük dev adamlarımız gelecekte inşallah ülke sporuna adını yazdıracak birer sporcu olacak” dedi.
YORUM EKLE