Forum Magnesia çocukları mesleklerle tanıştıracak

Manisa’nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia, Meslek Avcıları’yla ortaklaşa gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında minik misafirlerinin gelecekleri için çok önemli bir adım atmasına aracı olacak.Manisa’nın buluşma noktası Forum...

Manisa 10.08.2017, 12:13
Forum Magnesia çocukları mesleklerle tanıştıracak

Manisa’nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia, Meslek Avcıları’yla ortaklaşa gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında minik misafirlerinin gelecekleri için çok önemli bir adım atmasına aracı olacak.

Manisa’nın buluşma noktası Forum Magnesia, 12-13 ve 19-20 Ağustos 2017 tarihlerinde, 14.00 - 19.00 saatleri arasında minik misafirleri için Meslek Avcıları ile beraber hazırladığı çok özel bir etkinliğe imza atacak.

Çocukları mesleklerle tanıştıracak etkinlik kapsamında doktorluk, inşaat, trafik parkuru, bilim ve meslek tv başlıkları kapsamında çeşitli atölye çalışmaları düzenlenecek. 2-12 yaş tüm Manisalı çocukların ücretsiz olarak katılabileceği meslek atölyelerinde, Forum Magnesia’nın minik misafirleri hem meslekleri tanıma hem de eğitici ve eğlenceli vakit geçirme imkanı bulacak.
Yorumlar (0)